محل تبلیغات شما

به همه معلمان فهیم و صبور، همه کارگران زحمت کش و عزیزانی که به مناسب روز معلم و کارگر کنار هم جمع شده ایم سلام عرض می کنم. همچنین جانبازان عزیز، این مردان مردی که سالیان دراز بر بستر مجروحیت و ویلچر نشسته اند تا من و شما ایستاده در خدمت مردم باشیم.

سخنرانی دکتر قالیباف در اجتماع پرشور معلمان، کارگران و اقشار
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مدیران در دولت مردم» حق تجارت ندارند، گفت: 50 هزار میلیارد وام به چند صد نفر داده‌اند اما جوانان برای دریافت وام ازدواج با مشکل مواجه هستند.
دکتر قالیباف در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما

نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در گفتگوی مشروح با باشگاه خبرنگاران جوان پیرامون برنامه‌های انتخاباتی‌اش مباحثی را مطرح کرد.

گفتگوی با باشگاه خبرنگاران جوان پیرامون مشکلات اقتصادی و اجتماعی

به گزارش خبرنگار سایت؛ صحبت های محمدباقر قالیباف نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در اولین مناظره را در این خبر بخوانید.

متن صحبت های دکتر قالیباف در اولین مناظره

به گزارش خبرنگار سایت، دکتر محمد باقر قالیباف طی سخنانی در گفت و گوی تلویزیونی با مردم ایران در قالب برنامه با دوربین» از شبکه یک سیما، تصریح کرد: بنای من این است که درباره ایران، فرزندان، خانواده ها و نسل آینده و زندگی امروز صحبت کنم.

گفت و گوی تلویزیونی با مردم ایران در قالب برنامه با دوربین» از شبکه یک سیما

به گزارش خبرنگار سایت ، دکتر محمد باقر قالیباف عصر امروز طی سخنانی در اجتماع پرشور مردم شهر قم که در محل مسجد امیرالمومنین(ع) این شهر برگزار شد، ضمن تبریک عید مبعث، گفت:

سخنرانی در اجتماع پرشور مردم شهر قم

به گزارش خبرنگار سایت، دکتر محمد باقر قالیباف، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز با حضور در جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، به تشریح برنامه های خود برای اداره کشور پرداخت.

سخنرانی در جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی

به گزارش خبرنگار سایت، دکتر محمدباقرقالیباف عصر امروز طی سخنانی در یادواره شهدای مدافع حرم استان مازندران که با حضور پرشور مردم در محل مسجد جامع ساری برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت امام موسی ابن جعفر (ع) گفت:

یادواره شهدای مدافع حرم استان مازندران

شهردار تهران با تاکید بر اینکه یکی از مشکلات جدی ما در مجموعه های ساختار کشور شکل مدیریتی است که به 50 تا 60 سال قبل بر می گردد، گفت: مدیریت جامعه امروز به این شکل حتما نشدنی است و زیبنده شهر و کشور ما نیست .

مراسم رونمایی از پروژه های نقشه همراه شهر تهران
به گزارش خبرنگار سایت، دکتر محمد باقر قالیباف، صبح امروز طی سخنانی در یادواره شهدای مدافع حرم استان ایلام که در محل مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار کرد: خداوند را شاکرم که توفیق پیدا کردم در جمع مردم شهید پرور، ولایتمدار، شجاع و با صفای استان ایلام حضور پیدا کنم و این را برای خودم یکی از نعمت‌های الهی می‌دانم.
یادواره شهدای مدافع حرم استان ایلام
دکتر محمد باقر قالیباف عصر امروز طی سخنانی در یادواره شهدای مدافع حرم و عملیات بازی دراز که با حضور پرشور مردم کرمانشاه در محل مسجد معتضدی این شهر برگزار شد، گفت:
یادواره شهدای مدافع حرم و عملیات بازی دراز در کرمانشاه

داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری در اولین گفـت‌وگوی مطبوعاتی پس از ثبت‌نام به تشریح دیدگاه‌های خود درباره انتخابات و مشکلات اقتصادی کشور پرداخت.

گفت و گوی دکتر قالیباف با خبرگزاری تسنیم
قالیباف در مراسم بهره برداری از 101 پروژه شهری در منطقه15:

- همکاران من در شهرداری همه همت خود را به کار گرفتند تا در این دوره تفاوت امکانات در شمال و جنوب شهر را کم کنند و حالا با افتخار اعلام می کنیم که به این هدف نزدیک شدیم و افتتاح این پروژه ها در منطقه ۱۵ نمونه‌ای از این رویکرد است که به همت همکارانم در این منطقه محقق شده است.
مراسم بهره برداری از 101 پروژه شهری در منطقه15

بسم الله الرحمن الرحیم

مردمِ شریفِ ایران

روزهای سرنوشت سازِ اردیبهشتِ ۹۶، زمانی است برایِ یک انتخابِ تاریخی؛ چرا که قرار است  تصمیمی بس بزرگ برای امروزِ خود و آینده ی فرزندانمان بگیریم.

بیانیه انتخاباتی دکتر محمدباقر قالیباف

شهردار تهران در جمع تعدادی از فعالان دانشجویی:

سونامی بیکاری فضای اجتماعی و اقتصادی کشور را تا سرحد فروپاشی تخریب کرده است.

شهردار تهران در جمع تعدادی از فعالان دانشجویی

به گزارش خبرنگار سایت، دکتر محمد باقر قالیباف، شهردار تهران صبح امروز طی سخنانی در مراسم افتتاح پایانه خط 4 مترو تهران ضمن تبریک آغاز سال نو و ولادت امیر المونین (ع)، با اشاره به نام گذاری سال جاری با عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»، تاکید کرد:

مراسم افتتاح پایانه خط 4 مترو تهران

شهردار تهران گفت: همین بحرانی که امروز در حوزه مسایل معیشتی و فقر و بیکاری داریم، از نظر دشواری و پیچیدگی، کمتر از دفاع مقدس نیست، بلکه در ابعادی سخت تر از دفاع مقدس است.

مراسم روز جمهوری اسلامی در باغ موزه دفاع مقدس

شهردار تهران با اشاره به خدمات گردشگری ارایه شده به شهروندان در ایام نوروز گفت: ما نباید در شهرداری سازمان های اجرایی جدید آن هم در حوزه گردشگری ایجاد کنیم چرا که خدمات در این حوزه وظیفه آژانس ها و تورهای مربوطه است اما به یک سازمان ستادی در خصوص برنامه ریزی در حوزه گردشگری در شهرداری نیازمندیم تا در یک قالب کوچک این وظیفه را انجام دهد.

بازدید از ستاد گردشگری شهرداری تهران

شهردار تهران با تاکید بر اینکه ما در 12 سال گذشته نشان دادیم که در انجام کارها سلایق ی موضوعیت ندارد، گفت: هر کسی که در نظام اسلامی به نظام ولایی و باورهای دینی اعتقاد دارد، متخصص و خدمتگزار است توانسته و می تواند در شهرداری پایتخت فعالیت کند.

مراسم بهره برداری همزمان از پروژه های عمرانی پایتخت

مراسم بهره برداری همزمان از 9 پروژه عمرانی شهر تهران صبح امروز با حضور جمعی از اعضای شورای شهر مسئولان و مدیران ارشد شهری و شهردار پایتخت برگزار شد.

مراسم بهره برداری همزمان از 9 پروژه عمرانی شهر تهران

سوابق علمی دکتر قالیباف

دیگر رسانه ها و دکتر قالیباف

زندگینامه دکتر قالیباف

دکتر ,قالیباف ,تهران ,شهر ,مردم ,مراسم ,شهردار تهران ,گزارش خبرنگار ,دکتر قالیباف ,یادواره شهدای ,محمد باقر ,یادواره شهدای مدافع ,گزارش خبرنگار سایت، ,بهره برداری همزمان ,انتخابات ریاست جمهوری

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ همسفر الهام ساینو دیار من... ஜ ♥ღ زندگی با تـو ღ ♥ ஜ آریاکوین سریال های من Silver Stars ninescaha Tabligh in English همسفران لژیون دوازدهم